skip to Main Content
(61) 8-132-321, (61) 8-132-337 sekretariat@zukmosina.pl ul. Sowiniecka 6G 62-050 Mosina

„Zakład Usług Komunalnych” sp. z o.o. w Mosinie oraz „Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych” Sp z o.o. w Mosinie prowadzą działalność w zakresie komunikacji zbiorowej, na którą składają się 6 gminnych linii autobusowych na terenie Gminy Mosina. Zapewniamy dowozy dzieci i młodzieży do placówek oświatowych, przewozy osób niepełnosprawnych oraz wynajem autobusów i busów.

Na dzień dzisiejszy ZUK Mosina oraz PUK Mosina eksploatuje następujące autobusy: 1 pięćdziesięcioosobowy niskopodłogowy Mercedes, 6 czterdziestoosobowych marki „Autosan” , 2 dziewiętnastoosobowe IVECO, 1 czternastoosobowy Lublin III. W swoim taborze posiadamy także ośmioosobowe mikrobusy marek Nissan, Volkswagen i Lublin II.

Świadczymy usługi przewozu osób niepełnosprawnych korzystając z pojazdów: czternastoosobowy autobus marki Mercedes, mikrobus marki Volkswagen i Mercedes Benz. Wszystkie wymienione pojazdy są wyposażone w windy.

„Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych” sp. z o.o. w Mosinie jest operatorem (przewoźnikiem) na rzecz Gminy Mosina w zakresie komunikacji zbiorowej. PUK Mosina obsługuje następujące linie autobusowe:

  • Linia 691 (Mosina – Krosno – Borkowice)
  • Linia 692 (Mosina – Ludwikowo Szpital – Krosinko – Dymaczewo Stare – Dymaczewo Nowe)
  • Linia 693 (Mosina – Sowiniec – Sowinki – Baranowo – Krajkowo)
  • Linia 694 (Mosina D.K. – Leszczyńska – Leśna – Krosińska – Śremska – Mosina D.K.)
  • Linia 698 (Mosina – Rogalinek – Sasinowo – Wiórek)
  • Linia 699 (Mosina – Radzewice – Mieczewo – Kórnik)
  • Weekendowa linia 671 (Jeziory – Mosina – Rogalin – Świątniki) czynna od 1 maja do 13 października 2019 roku – autobus umożliwia przewóz rowerów.

Aktualne rozkłady jazdy, trasy linii, cenniki, regulaminy dotyczące połączeń obsługiwanych przez PUK Sp z o.o. w Mosinie można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Rozkład jazdy” oraz na stronie Urzędu Miejskiego w Mosinie.

„Zakład Usług Komunalnych” sp. z o.o. świadczy usługi wynajmu pojazdów (autobusy, mikrobusy).

Wszelkie informacje dotyczące wynajmu pojazdów (rezerwacje, terminy, ceny, umowy) można uzyskać u
Kierownika działu transportu osobowego Norberta Frydrychowicza kom. 697 888 307

e-mail: dto@zukmosina.pl

 

Back To Top
Skip to content