skip to Main Content
(61) 8-132-321, (61) 8-132-337 sekretariat@zukmosina.pl ul. Sowiniecka 6G 62-050 Mosina

Mapka dojazdu

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Mosinie
Ul.Sowiniecka 6G
62-050 Mosina

Godziny pracy biura dla interesantów: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Sekretariat:
Tel: 61 8132-337 w. 1
e-mail: sekretariat@zukmosina.pl

Prezes:
Jan Gurgun
Tel: 61 8132-337 w. 1
e-mail: prezes@zukmosina.pl

Główna księgowa:
Agnieszka Zaremba
Kom: 693 888 229
e-mail: ksiegowosc@zukmosina.pl

Dział usług komunalnych
Tel. 61 8132-321
Tel. 61 8132-337 w. 2
Kom: 697 888 420
Kom: 697 888 574 – obsługa firm
e-mail: wywozy@zukmosina.pl

Dział edukacji ekologicznej i PR
Agata Szymkowiak
Kom: 508 452 855
e-mail: agata.szymkowiak@zukmosina.pl

Dział transportu osobowego
Norbert Frydrychowicz – kierownik
Tel. 61 8132-337 w. 3
Kom: 697 888 307
e-mail: dto@zukmosina.pl

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
Norbert Frydrychowicz – kierownik
Tel: 61 8192-616
Tel: 61 8132-337 w. 6
Kom:697 888 446
e-mail: stacjakontroli@zukmosina.pl

Dział administracji
Olga Czerwińska – kierownik
Tel: 8132-337 w. 5
Kom: 697 888 304

e-mail: olga.czerwinska@zukmosina.pl
e-mail: administracja@zukmosina.pl

Zamówienia publiczne
Olga Czerwińska
Kom: 697 888 304
e-mail: zamowieniapubliczne@zukmosina.pl

Strefa płatnego parkowania
Kom: 697 888 435
e-mail: parking@zukmosina.pl

Dział drogowo-remontowy
Krzysztof Brylczak – kierownik
Tel. 61 8132-337 w. 4
Kom: 697 887 371
e-mail:krzysztof.brylczak@zukmosina.pl

Dział kadr i płac
Aneta Kubacka
Kom: 697 888 437
e-mail: aneta.kubacka@zukmosina.pl

Dział księgowości i kasa
Kinga Piwosz
Kom: 697 888 165
e-mail: kinga.piwosz@zukmosina.pl

Inspektor danych osobowych
Olga Czerwińska
Tel: 8132-337 w. 5
e-mail: iod@zukmosina.pl

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Back To Top
    Skip to content