Administracja

Dział administracji w Zakładzie Usług Komunalnych zajmuje się:

Business office desktop

Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego

Z dniem 01.12.2015 roku „Zakład Usług Komunalnych” sp. z o.o. w Mosinie przejął obowiązki administrowania Strefą Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Mosinie.

Opłaty parkingowe pobierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Biuro SPPN znajduje się w naszej siedzibie przy ul. Sowinieckiej 6G w Mosinie w pokoju 105 i czynne jest od poniedziałku do piątku od 7 do 15.

Znajdą tam Państwo informacje na temat zasad korzystania ze strefy oraz wysokości obowiązujących opłat. Prowadzimy również dystrybucję winiet umożliwiających aktywację biletu poprzez aplikację moBILET jak i abonamentów dla mieszkańca SPPN i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w rejonie strefy.

Informujemy, że od dnia 01.01.2021 r. istnieje możliwość uiszczania opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Mosinie za pomocą aplikacji SkyCash. Wszelkie informacje dotyczące korzystania z aplikacji znajdą Państwo tutaj.

Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Mosinie działa w oparciu o regulamin stanowiący załącznik nr 2 do Uchwały LXXXIX/740/23 Rady Miejskiej w Mosinie z dnia 29 czerwca 2023 r.

Wszelkie informacje na temat SPPN w Mosinie uzyskają Państwo dzwoniąc pod nr 697 888 435 lub pisząc na adres e-mail: parking@zukmosina.pl

Treść Uchwały, regulamin, cennik i granice obowiązywania SPPN w Mosinie można pobrać w formacie PDF poniżej.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!